Otelden.com Welcome Tours & Travel ve Armas Global & Armas Madenciliğin turizm iştiraki olan dijital seyahat acentesidir.

2017’de Armas Madenciliğin aldığı yatırım kararı ile şirketimizin büyümesi süratle devam etmektedir. 2008 yılında Antalya’da kurulan Welcome Tours & Travel sektöre dair sunduğu geniş çözüm yelpazesi ile müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan özel bir kurumdur.

Yeni nesil dijital seyahat acentesi Otelden.com tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için hizmet vermektedir. Yeni nesil dijital çözümler sunduğumuz Otelden.com ile teknolojik tüm yenilikleri geliştiriyor ve çözüm ortağınız oluyoruz. Otelden.com olarak kullanıcılara bilgilerin güvenliği ve korunmasından, maliyete kadar birçok avantaj sunuyoruz. Sadece çağrı merkezi dünyasının değil, teknolojinin yer aldığı tüm alanların popüler konularında Otelden.com ile çözümlerimizi müşterilerimize sunarak isteyenin istediği noktada, istediği hizmeti alabilmesini sağlıyoruz. Böylece çözüm ortaklarımız hiçbir yatırıma girmeden kendi ortamlarında çağrı merkezi kurmuş gibi hizmet vermeye başlayabiliyor. Kurumsal müşterilerimize kendi bilgisayar sistemlerinden entegre otomatik çağrı dağıtımı, esnek sesli yanıt sistemi, otomatik arayıcı, kaydedici ve CRM uygulamalarına, internet bağlantısı olan her yerden erişim imkanı sağlıyoruz.

Turizm sektöründe yıllardır edindiğimiz tecrübe ile Türkiye’de her zaman kaliteli ürünü uygun fiyat avantajlarıyla misafirlerimize sunmayı markamıza hedef edindik. İncoming, Outgoing ve Çağrı Merkezi olarak binlerce misafirimizi ağırladık. Otelden.com ile misafirlerimize verdiğimiz hizmetlerle, müşteri değeri ve memnuniyeti ile büyük kitlelere ulaşmaktayız. Günden güne uzmanlaşarak büyüyen Otelden.com ile ideal otel seçimi ve uygun fiyat seçeneklerimizle 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezimizde sizlere güven ve memnuniyetin teminatını sunmaktayız.

Otelden.com’da uzman kadromuzun çözüm ortaklığıyla, misafirlerimize güvenli ve hesaplı tatil imkanları yaratıyoruz.

 

Otelden.com & Welcome Tours Travel

TÜRSAB NO A-5823